пн-пт – 09:00 – 18:00
Медична інформаційна система
Медична інформаційна система

Бухгалтерія

Бухгалтерія – важливий підрозділ будь-якого підприємства, не виключення і медичні центри. Для зручності взаємодії бухгалтерії і інших підрозділів клініки, як то лікарі, адміністратори та інший персонал, в медичній системі Clinica WEB реалізована можливість експорту даних в програму, з якою працює безпосередньо ваша бухгалтерія.
API нашої МІС є відкритим, а тому ніяких труднощів з інтеграцією у розробників бухгалтерських програм не виникає. А якщо з’являються питання – у нас є детальна документація та технічна підтримка, які завжди нададуть відповіді на усі питання по роботі з Clinica WEB. Підключення модуля Бухгалтерія дозволяє автоматично зводити усі фінансові розрахунки в одному місці, без необхідності додаткового друку чи ручного занесення даних по коштам з однієї програми в іншу.
Також, для зручності роботи клініки в цілому та бухгалтерії (з усіма процесами та звітністю), реалізована інтеграція з фіскальними реєстраторами та з програмними РРО, зокрема Checkbox. Вимаєте можливість відкрити зміну, друкувати фіскальні та службові чеки. Це довзоляє виконувати усі законодавчі вимоги до діяльності приватних медичних центрів.

Підключена інтеграція програмного забезпечення бізнес-аналітики Power BI (наразі – тестово).  Даний інструмент дозволяє проводити ефективну фінансову аналітику по роботі медичного центру, формувати та експортувати типові звіти. 

Інші технології

Аналізатори

Для ефективної роботи персоналу в межах нашої програми усі аналізатори можливо інтегрувати в загальну систему роботи клініки.

Детальніше

IP-телефонія

IP-телефонія - важливий функціонал для роботи админістраторів. Це дозволяє покращити якість і швидкість опрацювання звернень в медичний центр.

Детальніше

Залиште заявку

    Оставьте заявку

      Спробувати demo