Бухгалтерія

Бухгалтерія – важливий підрозділ будь-якого підприємства, не виключення і медичні центри. Для зручності взаємодії бухгалтерії і інших підрозділів клініки, як то лікарі, адміністратори та інший персонал, в медичній системі Clinica WEB реалізована можливість експорту даних в програму, з якою працює безпосередньо ваша бухгалтерія.
На сьогоднішній день наші клієнти підключили до нашої МІС такі бухгалтерські рішення:
API нашої МІС є відкритим, а тому ніяких труднощів з інтеграцією у розробників бухгалтерських програм не виникає. А якщо з’являються питання – у нас є детальна документація та технічна підтримка, які завжди нададуть відповіді на усі питання по роботі з Clinica WEB. Підключення модуля Бухгалтерія дозволяє автоматично зводити усі фінансові розрахунки в одному місці, без необхідності додаткового друку чи ручного занесення даних по коштам з однієї програми в іншу.
Інші технології

Аналізатори

Для ефективної роботи персоналу в межах нашої програми усі аналізатори можливо інтегрувати в загальну систему роботи клініки.

Детальніше

IP-телефонія

IP-телефонія - важливий функціонал для роботи админістраторів. Це довзоляє покращити якість і швидкість опрацювання звернень в медичний центр.

Детальніше

Залиште заявку

    Оставьте заявку

      Спробувати demo