пн-пт – 09:00 – 18:00
Медична інформаційна система
Медична інформаційна система

DEMO-версія програми

Clinica WEB – це комплексне рішення автоматизації робочих процесів для приватних медичних центрів та лабораторій. Крім обслуговування безпосередньо внутрішніх процесів, в нашій програмі також реалізована інтеграція з eHealth. Один продукт, який комплексно вирішує усі задачі медичного центру.
Для усіх потенційних клієнтів нашої компанії доступна безкоштовно DEMO-версія програми. Це дозволяє більш наглядно познайомитись  з інтерфейсом, побачити функціональні можливості і переконатись на практиці в цінності нашої медичної інформаційної системи.

Відеопрезентація основних можливостей МІС Clinica WEB

Познайомитись із загальними можливостями нашої МІС можна у відео нижче.

Ми пропонуємо такі варіанти попереднього знайомства з Clinica WEB

Перший: Ви можете заповнити форму по кнопці нижце і ми надамо доступ до тестової версії програми. Через питання безпеки ми не можемо публікувати його тут, але будемо раді надати його Вам на email.
Другий: персональне DEMO. В данному випадку, спеціалісти нашої команди розгортають демонстративну версію з даними вашого медичного центру.
І третій варіант: особиста презентація програми. Ми розкажемо і покажемо, як загальну інформацію про МІС, так і познайомимо з найновішим функціоналом, який лише запускаємо для наших клієнтів. Крім того, наші спеціалісти поділяться кейсами інших медичних центрів, які допомогли бізнесу вирішити нагальні питання діяльності (як то підключення до eHealth без зайвих витрат, сховище даних МРТ, КТ та ін.). Також, ми розкриваємо деякі нюанси роботи, які допоможуть швидше адаптуватись до нового продукту усьому персоналу вашого медичного центру.

Залиште заявку

    Оставьте заявку

      Спробувати demo