пн-пт – 09:00 – 18:00
Медична інформаційна система
Медична інформаційна система

Clinica WEB: підключаємо
до ЦБД eHealth

лікарів, медичні центри, лабораторії, офтальмологи
Встигніть підключити МІС до 1 квітня 2023 року (на вимогу постанови КМУ)**

Clinica WEB та eHealth дають такі можливості для вас:

Робота з деклараціями про вибір лікаря;
Оформлення лікарняних листів;
Електроний рецепт;
Електронні направлення;
Первинна медична допомога;
Вторинна медична допомога;
Медичні висновки;
Електронні медичні записи (ЕМЗ).
** Із 1 квітня 2023 року усі суб’єкти господарювання, які отримали ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, зобов’язані працювати з ЕСОЗ. Відповідні зміни до пункту 1 постанови КМУ «Деякі питання провадження господарської діяльності з медичної практики» від 16.02.2022 № 126 КМУ вніс постановою від 30.12.2022 № 1469. Вона переносить кінцеву дату реєстрації в ЕСОЗ із 31 грудня 2022 року на 31 березня 2023 року.

Обираємо рішення для ефективного ведення
вашого бізнесу з eHealth

Рішення для лікарів

Широкого розповсюдження серед приватної практики набуваютькабінети лікарів. Це форма обслуговування пацієїнтів один, як правило, лікарем. Інколи, в таких лікарів є помічники. Проте, здебільшого доводиться все робити самостійно, більше того, частина тих функцій, що мають великі медичні центри, являються непотрібними.
Саме для таких лікарів наша команда розробила рішення – пакет підключення до ЦБД eHealth без купівлі повної ліцензії нашої МІС. Це дозволить виконувати вимоги медичної реформи і не переплачувати. Цікавить? Тоді залишайте заявку і ми з вами зв’яжемось найближчим часом для обговорення усіх питань, деталей.

Медичний центр "під ключ"

Для медичний центрів (одне відділення чи декілька філій) найкращим рішенням підключення для ЦБД eHealth буде обрати пакетне рішення – Медичний центр. Це дозволить в одному продукті отримати декілька рішеннь:

МІС Clinica WEB

Медична програма Clinica WEB – це комплекс програмних рішень для лікарів, медичних центрів та лабораторій, які дозволяють ефективно організувати роботу команди.
Наша МІС пропонує широкі можливості для роботи реєстратури, лікарів, працівників лабораторій, медичних систер та безпосередньо керівництва медичного закладу.
В нашу програму можна інтегрувати IP-телефонію, різноманітне медичне і лабораторне обладнання. Також, для зручності вашої роботи ми розробили можливості для підключення бухгалтерських програм та РРО / пРРО.

Залиште заявку


    Оставьте заявку


      Спробувати demo