пн-пт – 09:00 – 18:00
Медична інформаційна система
Медична інформаційна система

IP-телефонія

IP-телефонія – корпоративна інтернет-телефонія. Сучасна технологія, яка дозволяє не просто контролювати усі дзвінки всередині медичного центру, а також повністю інтегрувати їх в CRM систему.
IP-телефонія – не є функціоналом по замовчуванню. Підключати чи ні – вирішуєте ви самостійно. Наша МІС дозволяє підключити телефонію, як віртуальну, так і локальну. У випадку підключення локальної АТС усі налаштування за адміністратором цієї систему у вашій клініці.
Опцію IP-телефонія в нашій МІС можна підключити одразу або ж з часом, коли виникне така корпоративна необхідність. Також, у випадку необхідності зміни оператора IP-телефонії, вам необхідно отримати новий ключ інтеграції (якщо ми говоримо про віртуальну телефонію) та передати спеціалістам нашої підтримки для подальшого налаштування.
Найчастіше наші клієнти використовують такі IP-телефонії:
Крім того, можна підключити будь яку IP-телефонію на базі Asterisk.

Переваги IP-телефонії для клініки

Переваги підключення IP-телефонії для медичного центру:
Інші технології:

Аналізатори

Для ефективної роботи персоналу в межах нашої програми усі аналізатори можливо інтегрувати в загальну систему роботи клініки.

Детальніше

IP-телефонія

IP-телефонія - важливий функціонал для роботи админістраторів. Це дозволяє покращити якість і швидкість опрацювання звернень в медичний центр.

Детальніше

Залиште заявку


    Оставьте заявку


      Спробувати demo